Pasirinkite puslapį

2021-01-06 VIRTUALI PARODA ,,AČIŪ JUMS UŽ LAISVĘ”

Šiemet minime 30-ąsias 1991 m. sausio 13-osios įvykių metines, kai žmonės negailėdami savo gyvybės kovojo už Lietuvos laisvę. Tais metais sausio mėnesį buvo mėginta įvykdyti valstybės perversmą panaudojant Sovietų Sąjungos (SSRS) ginkluotąsias pajėgas, Vidaus reikalų ministerijos vidaus kariuomenę ir SSRS Valstybės saugumo komitetą (KGB), siekiant atkurti Sovietų Sąjungos komunistų partijos (SSKP) politinę valdžią Lietuvos Respublikoje. Ir tik Lietuvos žmonių dėka, kurie atsiliepė į Aukščiausios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininko kvietimą ateiti prie Parlamento rūmų ginti, paremti ir saugoti strategiškai svarbiausių šalies objektų, mes šiandien gyvename laisvoje Lietuvoje.

Todėl šiandien galime ištarti: AČIŪ JUMS UŽ LAISVĘ!

Prisiminkime laisvės gynėjus virtualioje parodoje Ačiū Jums už laisvę (.pdf)