Projekto pavadinimas:

DARE – Democratic Actions Rule Europe (Demokratiniai veiksmai valdo Europą)

Projekto tikslai:

• Paruošti mokinius realiam pasauliui, ugdyti demokratiškai, socialiai ir politiškai aktyvius piliečius ir pagrindines kompetencijas – demokratiją, toleranciją, solidarumą, aktyvų pilietiškumą, kritinį mąstymą, suartinti monokultūrines bendruomenes su daugiakultūre Europa.
  • Mokytis taikiai gyventi Europoje, dalintis gerąja patirtimi.

Projekto koordinatorius:

119 Secondary School „Academician Mihail Arnaudov„ (119 СУ Академик Михаил Арнаудов) Sofija, Bulgarija. (1500 mokinių, 1-12 klasės, mokyklai daugiau kaip 50 metų. 4 profiliai (Humanitarian /English, Bulgarian, History and Civilization, Philosophy/,  Earth Science /Biology and Health education, Geography and Economy and Chemistry/ , Languages – /English, Russian, French and History and Civilization/ and Technological / Entrepreneur / Marketing, Accounting, Management).

Projekto partneriai:

• Liceo delle scienze umane e linguistico danilo dolci Palermo, Italija. ( vidurinė mokykla, 1400 mokinių (Language and Human Sciences).
  • Agrupamento de Escolas de Paredes de Coura Paredes de Coura, Portugalija. (Vienintelė mokykla 9500 gyventojų turinčioje gyvenvietėje; jungtinė mokykla (pradinė, pagrindinė ir vidurinė), 852 mokiniai.

Projekto trukmė:

2017-10-01 – 2019-09-30 (24 mėn.)