Pasirinkite puslapį

SKAITYMAI

Skaitantiems knygas dažniausiai nereikia papildomos motyvacijos tai daryti, tačiau mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad tokį laisvalaikio leidimo būdą besirenkantieji yra visiškai teisūs – skaitymas daro didelę teigiamą įtaką jūsų gyvenimui:

  1. Žmonės, kurie skaito, aktyviau balsuoja, lavinasi, domisi kultūra;
  2. Skaitymas mažina stresą, pakelia nuotaiką;
  3. Skaitymas gali tapti terapijos priemone;
  4. Skaitymas stiprina atmintį;
  5. Skaitymas praplečia jūsų žodyną;
  6. Grožinės literatūros skaitymas padeda geriau įsijausti į kitų žmonių būsenas;
  7. Skaitymas daro jūsų gyvenimą lengvesnį.

Skaitymas ir tikrai gera knyga, tai…

„Knygų skaitymas lavina žmogaus kritinį mąstymą, gebėjimą suvokti tekstą, dovanoja išgyvenimus ir patirtis, kurios tiesiogiai ne visada yra prieinamos. Kai yra klausiama, kokią naudą duoda skaitymas, aš visada atsakau, kad skaitymas lavina visas savybes, kurios vėliau leis tapti žmogui laimingu ir turtingu. Visomis prasmėmis. Skaitykite ir gyvensite beprotiškai įdomų gyvenimą“

Muzikos kūrėjas ir atlikėjas  Andrius Mamontovas

„Vaikystėje buvau labai rimta skaitytoja, man labai labai patiko skaityti, eidavau ir eidavau į  biblioteką ir pati namie nemažai knygų turėjau. Knygos yra langas į kitą pasaulį ir vitaminai mūsų smegenims, nes jie jas ir nuramina, ir teikia peno. Dabar skaitau knygas su savo vaikais. Skaitykite, nors dabar kompiuteris ir kiti ekranai labai konkuruoja su sena gera knyga, bet nepasiduokite, skaitykite“.

Kulinarinių laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson

„Skaitymas man – tai pabėgimas į kitus pasaulius, kitą laiką, pas kitus žmones, kuriuos esant patiki tik tada, kai įneri į knygą. Ir tikrai gera knyga vadinu tą, kuri nepaleidžia dar keletą savaičių, kuria norisi pasidalinti garsiai ir užkrėsti ja kitus“.

Reklamos specialistė, dainininkė Dovilė  Filmanavičiūtė

„Skaitymas man yra pagrindinė gyvenimo veika. Gyvenimo pamatas. O tikrai gera knyga yra ta, prie kurios vis grįžti ir vis kitaip ir iš naujo atrandi“.

Žurnalistas Aurelijus Katkevičius