Biblioteka – šventės „Moksleivių poezijos ruduo Palangoje” partneris

2021 metai

Bibliotekininkės Aurelija Jazbutienė ir Jūratė Vaišvilė skyrė  Mūzai Svetickaitei už V. Mačerniui artimą poeziją.

2020 metai

Š.m. spalio 23 d. vyko  šventė „Moksleivių poezijos ruduo Palangoje“.

Tradiciškai mūsų biblioteka įsteigė specialų prizą jauniesiems poetams už jų kūrybinius ieškojimus.

Šiemet  pagrindinį prizą  laimėjo Palangos senosios gimnazijos ketvirtos klasės gimnazistė Miglė Sokolovaitė, o specialus prizas „už drąsą perskaityti eilėraštį savitai“  atiteko Ievai Modgaudytei iš Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos.

Sveikiname visus jaunuosius poetus ir linkime jiems kūrybinės sėkmės!

2019 metai

Spalio 18 dieną vyko šventė „Moksleivių poezijos ruduo Palangoje”, skirta poeto Alfonso Nykos-Niliūno 100-osioms metinėms.

Biblioteka įsteigė prizą mokiniui, kurio kuriama poezija labiausiai atitiko poeto A. Nykos-Niliūno jauseną. Prizą laimėjo IVA klasės mokinė Austėja Daukšaitė.

Linkime visiems poetams kūrybinės sėkmės!