Ugdymas karjerai

Online studijų Danijoje paroda „Go!Study Denmark“

Jau sausio 28 d. tavęs laukia nemokama online paroda „Go!Study Denmark“, skirta sužinoti daugiau apie studijas Danijoje.

Parodoje dalyvaus šie universitetai:

• Aarhus University
  • Copenhagen Business Academy
  • Dania Academy
  • International Business Academy
  • University of Southern Denmark
  • University College Absalon

Pažadame, jog:

• Parodoje sužinosi viską apie studijas aukščiau minėtuose universitetuose
  • Sužinosi, kokie tavo šansai įstoti į Danijos aukštąsias ir kokių dokumentų tau reikės
  • Niekas nekvėpuos į nugarą, kaip įprastų parodų metu. Užsiregistravęs į parodą gausi individualų laiką savo neformaliems pokalbiams su universitetais
  • Renginio metu tavęs taip pat lauks ir nemokamos konsultacijos su studijų užsienyje koordinatoriais, kurių metu pasakosime apie studijas užsienyje, stojimo procesą, reikalingus dokumentus ir visą kitą svarbią informaciją apie stojimus į užsienį

Sužinok daugiau apie šią parodą ir registruokis: www.kastu.lt/gostudy_denmark

Iki susitikimo parodoje!

VYTAUTAS MURAUSKAS
Studijų užsienyje koordinatorius

Kastu International
vytautas@kastu.lt
www.kastu.lt

(VILNIUS TECH) Paskaitų ciklas apie informacines technologijas jų sritis

Mokslo metai jau įpusėjo ir pagaliau galime džiaugtis atėjusia tikra balta žiema – atgaiva mūsų akims ir kūnams. Smegenų ląstelės jautriai reaguoja į baltą šviesą – ji sumažina mieguistumą, pakelia kūno temperatūrą, padidina budrumą, suteikia pasitikėjimo ir netgi gerina atmintį. Tad siūlome išnaudoti šį laiką ir šį kartą kviečiame susipažinti su IT.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Fundamentinių mokslų fakulteto dėstytojai vykdo paskaitų ciklą skirtą mokiniams ir mokytojams apie informacines technologijas ir tris jų sritis:

• Sausio 18 d. (pirmadienį) 15.00 val. „Dirbtinio intelekto metodų taikymas: paprasta ar sudėtinga?“
  • Sausio 19 d. (antradienį) 15.00 val. „Sistemų testavimas – svarbiausia saugus ir laimingas vartotojas!“
  • Sausio 20 d. (trečiadienį) 15.00 val. „Informacijos sauga: ką saugoti ir kaip apsisaugoti?“

Paskaitos vyks zoom platformoje.

Daugiau apie renginį socialiniame tinkle Facebook.

Registruokis į paskaitas čia >>>>>

VILNIUS TECH kiti pasiūlymai:

Pasiruošk brandos egzaminams!

Nuo vasario 1 d.

Jau renkamos naujos grupės matematikosfizikos bei informacinių technologijų pamokoms.

„TV industrija šiandien“

Sausio 15 d. 10 val.

Kūrybinių industrijų fakulteto paskaita apie tai kaip atrodo televizijos virtuvė bei ką reikia žinoti prieš pradedant joje dirbti.

Kyla klausimų dėl būsimų studijų?

Individualios konsultacijos

Registruokis individualiai konsultacijai dėl studijų VILNIUS TECH

Kaip atsirinkti naudingus karjeros testus ir ką daryti su jų rezultatais

Renkantis kuriuo karjeros keliu eiti, daugelis konsultantų pataria pirmiausia bandyti pažinti save. O tam turėtų padėti karjeros testai. Internete jų gausu. Tačiau kaip atsirinkti tinkamus testus dar pernelyg daug patirties neturintiems jaunuoliams? Ir ką su tais testų rezultatais daryti – kokie žingsniai turėtų sekti po to?

• Kaip atsirinkti testus, kurie padėtų jaunimui išsigryninti savo karjeros kryptį? Kur jų ieškoti (nemokamai ar už nedidelį mokestį)? Ir kuo skiriasi nemokami testai nuo tų, už kuriuos reikia mokėti?
  • Ką gali padėti išsiaiškinti karjeros testai? Kokių jų būna?
  • Ką toliau daryti, kai jau atlikai kelis testus? Matyt, su tais testų atsakymais reikėtų kažkaip toliau dirbti?

Į šiuos ir panašius klausimus atsakymų ieškokite žurnale Kur stoti?

Sėkmės bandant pažinti save ir renkantis karjeros kelią! Karjeros testų taip pat rasite ir naujuose žurnaluose „Kuo būti“ bei „Kur stoti“, kurie pasirodys artimiausiu metu (taip pat testų ieškokite ir senesniuose šių žurnalų numeriuose).

********

Straipsnį parengė: Žydronė Lukšytė

El.paštas: zydrone.luksyte@gmail.com

„Menininkai kaip mokslininkai“

„Menininkai kaip mokslininkai“ – tai meno ir mokslo pasaulius integruojantis projektas, pristatantis įvairių Lietuvos kūrėjų praktikas moksleiviams.

10 kūrėjų sutiko pasidalinti savo patirtimi ir idėjomis ir kartu su „Kūrybingumo mokykla“ sukūrė 10 videopamokų, kuriose pinasi mokslinės žinios, kūrybingi meniniai sprendimai ir pasaulėvaizdį mažų mažiausiai sukutenantys klausimai.

👉Ar tiesa, kad jogurto bakterijos gali pagerinti mūsų santykius? Kodėl tuomet nevartojame to jogurto?

👉Ar gali būti, kad geriausiems miškams išlikti turėtume ne „kažką daryti“, o kaip tik – nedaryti nieko?

👉Kas bendro tarp roboto ir abejonės? Ar dirbtinis intelektas kada nors dvejoja?

👉Kiek žmonių reikėtų išsiųsti į kosmosą, kad iš jų kūnų susidarytų planeta?

Atsakymai į šiuos ir dar daugiau klausimų – videopamokose!   https://kurybingumomokykla.lt/menininkai-kaip-mokslininkai/

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

REKOMENDACIJOS IR ŠALTINIŲ NUORODOS DĖL KARJEROS UGDYMO:

INFORMACIJA APIE SPECIALYBES (REKOMENDUOJAMA I – II KLASIŲ GIMNAZISTAMS):

KARJEROS PLANAVIMAS, PASIRENGIMAS STUDIJOMS (REKOMENDUOJAMA III – IV KLASIŲ GIMNAZISTAMS):

STUDIJOS UŽSIENYJE (REKOMENDUOJAMA I – IV KLASIŲ GIMNAZISTAMS):

• Ugdymas karjerai – tai žinių, gebėjimų ir nuostatų apie save, karjeros (mokymosi ir darbo) galimybes, karjeros sprendimų priėmimą, karjeros planavimą, derinimą su kitomis gyvenimo sritimis ir realizavimą įgijimo procesas.
  • Ugdymu karjerai siekiama mokiniams suteikti karjeros valdymo kompetencijų, grindžiamų bendrosiomis kompetencijomis.
  • Ugdymas karjerai organizuojamas ugdymo proceso dienomis, skirtomis kultūrinei, meninei, pažintinei veiklai, integruojant į ugdymo procesą ir neformalųjį ugdymą.