Darbo pasiūlymai

Palangos senoji gimnazija skelbia atranką socialinio specialiojo pedagogo pareigoms užimti:

1. Pareigybės pavadinimas: Palangos senosios gimnazijos socialinis pedagogas.
  2. Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

– aukštasis išsilavinimas ir socialinio pedagogo kvalifikacija;

– socialinės pedagogikos kvalifikacinis laipsnis (profesinio bakalauro, bakalauro, magistro) ir pedagogo ar socialinio pedagogo kvalifikacija;

– socialinės pedagogikos magistro kvalifikacinis laipsnis, išklausytas socialinės pedagogikos studijų modulis aukštojoje mokykloje ir atsiskaityta už ne mažiau kaip 90 studijų kreditų.

– darbo patirtis su vaikais ir/ar mokymo įstaigoje vertinamas kaip privalumas.

1. Darbo sutarties rūšis – neterminuota..
  2. Darbo laiko trukmė – 36 val. per savaitę, darbo apimtis -1 etatas.
  3. Darbo užmokestis:priklausomai nuo pedagoginio darbo stažo, įgytos kvalifikacinės kategorijos nuo 1006,86 EUR iki 1060,49 EUR per mėnesį.
  4. Mokėjimo terminai:nurodyta suma už mėnesį neatskaičius mokesčių, atlyginimas mokamas 2 kartus per mėnesį.
  5. Darbo vietos adresas: Jūratės g. 13, Palanga,  Palangos senoji gimnazija.
  6. Darbo pobūdis: Socialinio pedagogo pareigybės  paskirtis: padėti įgyvendinti vaiko ir mokinio teisę į mokslą, užtikrinti jo saugumą Gimnazijoje bei sudaryti prielaidas pozityviai vaiko ir mokinio socializacijai ir pilietinei brandai. Socialinis pedagogas vykdo jo pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas.
  7. Dokumentai, kuriuos turi pateikti pretendentas:

– prašymas leisti dalyvauti atrankoje;

– asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

– išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;

– gyvenimo aprašymas;

– kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopija.

1. Dokumentų pateikimo vieta: Palangos senosios gimnazijos raštinė,Jūratės g. 13, Palanga:

–  registruotu laišku – Palangos senoji gimnazija, Jūratės g. 13, Palanga;

– el. paštu – info@senojigimnazija.lt

Išsamią informacija apie skelbiamą konkursą galima gauti tel. 8 460 48930, el. paštu info@senojigimnazija.lt bei Palangos senosios gimnazijos raštinėje adresu: Jūratės g. 13, Palanga.

1. Dokumentų priėmimo terminas – iki 2019 m. rugsėjo 20 d.
  2. Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu arba el. paštu.

Soc. darbuotojo pareigybės aprašymas .docx

Direktorius                                                                                                                Leonas Šidlauskas