Darbo pasiūlymai

SKELBIMAS LAISVAI BIOLOGIJOS MOKYTOJO DARBO VIETAI UŽIMTI

Palangos senoji gimnazija skelbia atranką biologijos mokytojo pareigoms užimti. Siūloma darbo sutartis neterminuota, darbo krūvis -6 kontaktinės valandos per savaitę (0,22 etato).

Darbo užmokestis – pagal darbo krūvį ir galiojančius teisės aktus atsižvelgiant į darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir kt.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas. Biologijos mokytojo kvalifikacija.

Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje. Privalumas – darbo patirtis su 15 – 19 metų mokiniais, dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
biologijos mokytojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną.

Dokumentų priėmimo pradžia 2021 m. birželio 28 d., pabaiga 2021 m. liepos 12 d.

Dokumentai pateikiami elektroniniu paštu: info@senojigimnazija.lt

Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį pretendentų nurodytu el. paštu arba telefonu. Informacija teikiama tel. (8 460) 48930.

SKELBIMAS LAISVAI MUZIKOS MOKYTOJO DARBO VIETAI UŽIMTI

Palangos senoji gimnazija skelbia atranką muzikos mokytojo pareigoms užimti. Siūloma darbo sutartis neterminuota, darbo krūvis -14 kontaktinių valandų per savaitę (0,62 etato).

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas. Muzikos mokytojo kvalifikacija.

Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje. Privalumas – darbo patirtis su 15 – 19 metų mokiniais, dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose.

išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
muzikos mokytojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Dokumentų priėmimo pradžia 2021 m. birželio 13 d., pabaiga 2021 m. liepos 8 d.

SKELBIMAS LAISVAI ANGLŲ KALBOS MOKYTOJO DARBO VIETAI UŽIMTI

Palangos senoji gimnazija skelbia atranką anglų kalbos  mokytojo pareigoms užimti. Siūloma darbo sutartis neterminuota, darbo krūvis 15 kontaktinių valandų per savaitę (0,55 etato).

Darbo užmokestis – pagal galiojančius teisės aktus atsižvelgiant į darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir kt.

Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
Anglų kalbos mokytojo kvalifikacija.
Privalumas – Darbo patirtis su 15 – 19 metų mokiniais, dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
anglų kalbos mokytojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Dokumentų priėmimo pradžia 2021 m. birželio 25 d., pabaiga 2020 m. liepos 9 d.