Darbo pasiūlymai

SKELBIMAS LAISVAI LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS MOKYTOJO DARBO VIETAI UŽIMTI

Palangos senoji gimnazija skelbia atranką lietuvių kalbos ir literatūros  mokytojo pareigoms užimti. Siūloma darbo sutartis neterminuota, darbo krūvis 20 kontaktinių valandų per savaitę.

Darbo užmokestis – pagal galiojančius teisės aktus atsižvelgiant į darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir kt.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas.

Lietuvių kalbos ir literatūros  mokytojo kvalifikacija.

Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumas – Darbo patirtis su 15 – 19 metų mokiniais, dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Pretendentas atrankai privalo pateikti šiuos dokumentus:

prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
lietuvių kalbos ir literatūros  mokytojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
gyvenimo aprašymą;
galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną.

Dokumentų priėmimo pradžia 2019 m. sausio 27 d., pabaiga 2019 m. vasario 14  d.

Dokumentai pateikiami adresu: Palangos senoji gimnazija Jūratės g. 13, LT  00134 Palanga, darbo dienomis nuo 8.00 iki 15.00 val. Pietų pertrauka: 12.00 – 12.45 val. Dokumentus galima pateikti asmeniškai arba siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu: info@senojigimnazija.lt

Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį pretendentų nurodytu el. paštu arba telefonu. Informacija teikiama tel. (8 460) 48930.

Lietuvių kalbos mokytojo pareigybės aprašymas .docx