Darbo pasiūlymai

SKELBIMAS LAISVAI ŠOKIO MOKYTOJO DARBO VIETAI UŽIMTI

Palangos senoji gimnazija skelbia atranką šokio mokytojo pareigoms užimti. Siūloma darbo sutartis neterminuota, darbo krūvis 6 kontaktinės valandos per savaitę.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
  2. Šokio mokytojo arba jam prilyginta kvalifikacija.
  3. Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:

Darbo patirtis, dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose, ugdymo patirtis su 15 – 19 metų mokiniais.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Pretendentas atrankai privalo pateikti šiuos dokumentus:

prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
šokio arba jam prilygintą kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
gyvenimo aprašymą;
galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.
Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną.

Dokumentų priėmimo pradžia 2019 m. gegužės 27 d., pabaiga 2018 m. birželio 11 d.

Dokumentai pateikiami Palangos senosios gimnazijos direktoriui, adresu: Palangos senoji gimnazija Jūratės g. 13, LT  00134 Palanga, darbo dienomis nuo 8.00 iki 15.00 val. Pietų pertrauka: 12.00 – 12.45 val. Dokumentus galima pateikti asmeniškai arba siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu: info@senojigimnazija.lt

Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį pretendentų nurodytu el. paštu arba telefonu. Informacija teikiama tel. (8 460) 48 249.