Parama gimnazijai

Gerbiami gimnazijos mokinių tėvai, kolegos mokytojai,

Dėkoju parėmusiems gimnaziją 2 proc. pajamų mokesčio suma. Prieš keletą dienų kalbėjausi su Gimnazijos mokinių parlamentu ir prašiau, kad šiais metais ir jie patys imtųsi iniciatyvos dėl savo tėvų, artimųjų paramos gimnazijai, nes paramos lėšos yra skiriamos mokinių poreikiams. Per Kalėdas gimnazistai norėjo, kad jų šventinis renginys, kaip ir visada, būtų įspūdingas, todėl vien šviesos, garso įrangos nuoma gimnazijai kainavo 300 EUR. Prieš savaitę vyko šimtadienio šventė. Renginio apšvietimo nuoma gimnazijai kainavo 220 EUR. Kalėdinis karnavalas, šimtadienis suburia šventei visą mokyklos bendruomenę, į renginius ateina daug svečių – buvusių gimnazijos mokinių, mokinių tėvų, artimųjų, todėl tokios išlaidos tikrai pasiteisina, mokiniai patiria jų pačių organizuotos neeilinės šventės džiaugsmą. Gimnazija nuolat turi skubių išlaidų mokinių projektinėms, kūrybinėms veikloms, renginiams, kai kurioms kelionėms į olimpiadas ir konkursus, gimnazijos veiklos viešinimui. Tam paprastai ir būna naudojamos paramos lėšos.

Prisidėti prie paramos ypač prašyčiau abiturientų tėvų, nes kiekvienais metais gimnazija savo išlaidomis prisideda prie gimnazijos baigimo – Atestatų įteikimo   šventės.

2017 m. gimnazija gavo 1521 EUR vadinamų 2 procentų paramos lėšų. Gimnazijoje mokosi 444 mokiniai.

Gimnazijos rekvizitai: Palangos senoji gimnazija
Adresas: Jūratės g. 13, 00134 Palanga
Įmonės kodas: 190274564
Sąskaitos Nr: LT04 7180 6000 0013 0551

Pagarbiai,
Gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas

Direktoriaus kreipimasis į bendruomenę (.pdf)

Prašymą FR0512 galima pateikti:

• Elektroniniu būdu

Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą) arba sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose gali prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir prašymą FR0512 pateikti internetu.

Papraščiausias būdas – prašymą pateikti interaktyviai (on-line).

Prašymo FR0512 pateikimo “on-line” būdu Valstybinei mokesčių inspekcijai naudojantis EDS, instrukcija.

Kitas būdas – prašymo pateikimas internetu naudojant “ABBYY eFormFiller 2.5″ programą.

• Tiesiogiai įteikti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui arba atsiųsti paštu

Prašymą užpildytą ranka FR0512 forma PDF formatu galima įteikti tiesiogiai VMI darbuotojui arba įdėti į voką, užklijuoti, pasirašyti ant voko užklijos linijos taip, kad voko nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo ir išsiųsti paštu gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijai, žr. adresus.

Laukelių pildymas:

Laukelio pavadinimas Įrašyti