Kelionė į Prancūziją

Gegužės mėnesio 8-14 dienomis devyni mūsų gimnazijos trečių klasės mokiniai kartu su mokytojomis Kristina Galdike ir Daiva Urbštiene dalyvavo Erasmus + programoje, projekte OSF arba „One Step Forward” Kalė mieste, Prancūzijoje.

Šios išvykos metu mokiniai kartu su trimis kitomis Erasmus + programos mokinių grupėmis iš Prancūzijos, Vokietijos ir Ispanijos siekė sužinoti apie pasaulio vandenynams keliamus pavojus.

Visų šių šalių mokiniai savaitę tobulino savo lyderystės įgūdžius, rašė atvirą laišką, kurį išsiuntė UNESCO, debatavo skirtingomis temomis, susijusiomis su pasaulio vandenynais, bei užmezgė ypatingus ir svarbius ryšius su kitų šalių atstovais.

Mokiniai ne tik sunkiai darbo, jie turėjo galimybę apsilankyti didžiausiame Europoje jūros gyvybės centre Nausicaá, aplankyti gražias šiaurės Prancūzijos vietoves bei daugiau sužinoti apie kitų šalių kultūrą.