Biblioteka

Gimnazijos biblioteka – tai atviras švietimo ir informacijos centras, mokymo(si) vieta su modernia informacine bei technine baze. Ji visapusiškai tenkina gimnazijos bendruomenės narių informacinius poreikius, savo fondais ir veikla dalyvauja ugdymo procese, padėdama  mokiniui mokytis.

Gimnazijos biblioteka vykdo informacines ir edukacines funkcijas. Supažindina mokinius su informaciniais internetiniais šaltiniais, veda netradicines pamokas, rengia spaudinių parodas, skirtas rašytojų jubiliejinėms datoms pažymėti, istorinėms, valstybinėms, kalendorinėms šventėms paminėti, naujų knygų pristatymus.

Bibliotekos vedėja Renata Sungailienė

Bibliotekininkė Jūratė Vaišvilė

Bibliotekos el.paštas – biblioteka.senoji@gmail.com

Mieli knygų mylėtojai!

Surasti paskaityti ką nors įdomaus dabar dar lengviau!

Mūsų Gimnazijoje, trečio aukšto koridoriuje, įrengtos knygų mainų lentynėlės, kurių paskirtis keistis perskaitytomis knygomis.

Galbūt norisi atnaujinti savo namų biblioteką, o pabodusias knygas neturite kam perleisti?

Kviečiame nepraeiti pro šalį ir iš knygų lentynos pasiimti Jus sudominusią ir patikusią knygą, o perskaičius,

jei nenorite jos turėti savo namų bibliotekoje, atnešti į lentyną. Taip pat, kad klestėtų bendrumo jausmas, į šią mainų lentyną galite atnešti įdomių, geros būklės, morališkai nepasenusių knygų iš savo namų bibliotekos.

Kviečiame dalintis skaitymo džiaugsmu!