Spalis – Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo.

Tai kasmetinė viso pasaulio mokyklų bibliotekų šventė, kurios šiemetinė tema: „Pasaulio pasakos“.

Sakinio pradžia: „Vieną kartą …“ mus visus nukelia į stebuklingą fėjų, nykštukų, laumių pasaulį, moko apie žmogaus vertybes ir kultūrą, supažindina su įvairiausiomis pasaulio šalimis per jų pasakas.

Pajuskime knygų, skaitymo, mokyklų bibliotekų ir pasakų ryšį.

Informuojame: bibliotekų paslaugos keliasi į virtualią erdvę

Valstybės lygio ekstremalios situacijos ir karantino sąlygomis bibliotekos perkelia savo paslaugas į virtualią erdvę: Nuoroda

Gimnazijos biblioteka – tai atviras švietimo ir informacijos centras, mokymo(si) vieta su modernia informacine bei technine baze. Ji visapusiškai tenkina gimnazijos bendruomenės narių informacinius poreikius, savo fondais ir veikla dalyvauja ugdymo procese, padėdama  mokiniui mokytis.

Gimnazijos biblioteka vykdo informacines ir edukacines funkcijas. Supažindina mokinius su informaciniais internetiniais šaltiniais, veda netradicines pamokas, rengia spaudinių parodas, skirtas rašytojų jubiliejinėms datoms pažymėti, istorinėms, valstybinėms, kalendorinėms šventėms paminėti, naujų knygų pristatymus.

Bibliotekos vedėja Aurelija Jazbutienė

Bibliotekininkė Jūratė Vaišvilė