Select Page

Naujienos

Gegužės 16 dieną ir vėl oras nepašykštėjo saulutės. Palangos pušyne suklego gimnazistai – dviratininkai. „Motorizuoti ir nepavojingi 2019“ sukvietė dviračių mėgėjus. Jų susirinko per 100. Komanda, kurios šūkis  „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui“, paruošė varžybų sektorius: kroso, slalomo, maratono. Smagu, kai patys mokiniai registruoja, išleidžia į užduotis, fiksuoja laikus, renka geriausius, apdovanoja.  O geriausių buvo daug – ir merginų, ir vaikinų. Nugalėtojai apdovanoti asmeninėmis dovanomis – dviračiams reikalingomis priemonėmis:  spynomis, skambučiais. Tikėdamiesi, kad kitais metais pateksime į miesto baseiną, dovanojome plaukimo akinukus, kepuraites, gertuvę ir dviračiui skirtą kompiuteriuką. Absoliučiai geriausia Palangos senosios gimnazijos dviratininke pripažinta pirmokė Emilija Valachavičiūtė, o tarp vaikinų geriausias Ignas Kiljonas. Jaunuoliai apdovanoti medaliais, diplomais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

„Motorizuoti ir nepavojingi“ – puikus renginys, vienijantis jaunimą, kuris myli techniką, aktyvų laisvalaikį. Tai galimybė susitikti buvusiems ir esamiems Palangos senosios gimnazijos mokiniams. Taip ugdoma meilė tikroms vertybėms – meilė Palangai, gamtai, šeimai, aktyviam laisvalaikiui ir mokyklai.

Mokytoja Dalia Rakauskienė