Kaip ir kasmet, Kauno technologijos universiteto (KTU) Cheminės technologijos fakultetas organizuoja „Akademiko Jono Janickio chemijos konkursą“, kuris skirtas 8-12 klasių moksleiviams. Jau paskelbti Akademiko Jono Janickio konkurso I-ojo etapo rezultatai, kuriame geriausiai pasirodė mūsų Gimnazijos trečiokė Emilia Sebeckis.

Kiekvienais metais šiame konkurse savo jėgas išbando šimtai 8-12 kl. moksleivių iš visos Lietuvos. Į II etapą, kuris gegužės 10 d. vyks KTU Cheminės technologijos fakultete, pakviesti 102 šalies mokiniai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad pakviestųjų vienuoliktokų dvidešimtuke – mūsų III D kl. gimnazistė Emilia Sebeckis, vienintelė surinkusi didžiausią galimų taškų skaičių 100. Emilia jau ketvirtą kartą patenka į finalinį konkurso etapą.

Emilia J. Janickio chemijos konkurse nuo aštuntos klasės laimi prizines vietas.

Gegužės 10 dieną gimnazistės laukia praktinis darbas laboratorijoje bei teorinių žinių tikrinimas.

Emiliją moko chemijos mokytoja metodininkė Aušra Žemaitaitienė.

Linkime visokeriopos sėkmės!

Aušra Žemaitaitienė