Iš konkurso „Haiku Palangai“ net 5 mūsų gimnazistai parsinešė apdovanojimus

Šiandien Palangos kurorto muziejuje įvykusiuose poezijos konkurso „Haiku Palangai“ apdovanojimuose mūsų gimnazistams atiteko net dvi komisijos prizinės vietos, vienas papildomas prizas ir dvi Palangos kurorto muziejaus nominacijos.

Vyresniojo mokyklinio amžiaus grupėje II vietą komisija skyrė mūsų gimnazistei Ugnei Salytei (II B kl., mokytoja Nijolė Šakinienė).

III vieta atiteko kitai mūsų antrokei Elsei Uršulei Stanelytei (II C kl., mokytoja Jūratė Galinauskienė).

Papildomą prizą komisiją skyrė Tomai Bukauskytei (II B kl., mok. N. Šakinienė).

Savo nominacijas skyrė ir Palangos kurorto muziejus, iš kurių dvi atiteko ir mūsų gimnazistams: II B kl. mokinei Kamilei Rokaitytei ir III D kl. moksleiviui Karoliui Račkauskui. Abu gimnazistus moko mokytoja N. Šakinienė.

„Ačiū konkurso organizatoriams už subtilų haikiečių pagerbimą, už atidų komisijos darbą, dėmesį kuriančiam žmogui ir mūsų mylimai Palangai jos gimtadienio proga!“ – dėkoja mokytoja J. Galinauskienė.

Ugnės Salytės haiku:

Apšalęs tiltas,

Tirštam rūke įbridęs

Žiemos vakaras.

Elsės Uršulės Stanelytės haiku:

Nakties šnabždesiai.

Nusinešdamos dangų