Select Page

Naujienos

Ketvirtadienio, gruodžio 20 dienos rytą, į prasmingus advento laikotarpio skaitymus pakvietė  lietuvių kalbos mokytoja  Jūratė Galinauskienė ir jos mokiniai III klasės gimnazistai. Šiemet advento renginyje mokiniai skaitė Justino Marcinkevičiaus draminės apysakos ,,Daukantas“ ištraukas. Kūrinys apie Lietuvos šviesuolį pasirinktas  neatsitiktinai – šie metai paskelbti Simono Daukanto metais. Draminės apysakos ištraukas papildė gimnazistų Ūlos Janulytės, Lauryno Baužos ir Justės Dumčiūtės (mokytoja Rima Piktuižienė) atliekamos dainos ir mokytojų Jūratės Vaišvilės bei Meilės Bukytės mokinių meninė instaliacija ,,Balta“ ir dovanėlės renginio dalyviams. Prasmingi tekstai paskatino pamąstyti apie žmogaus gyvenimo prasmę, kasdienybės grožį, gebėjimą aukotis, o pakili nuotaika subūrė bendruomenės narius metų pabaigos švenčių laukimui.