Pasirinkite puslapį

Naujienos

Džiugina šiandien paskelbti žurnalo „Reitingai“ duomenys – Palangos miesto savivaldybė pagal 2023 metų mokinių egzaminų rezultatus yra trečioje vietoje Lietuvoje po Vilniaus ir Kauno savivaldybių.

Palangos senoji gimnazija reitinge užima aukštą 36 poziciją tarp visų 360 Lietuvos gimnazijų. Gimnazija nevykdo jokios mokinių atrankos ir jau keletą metų stabiliai yra tarp geriausių Lietuvos mokyklų pirmajame reitingo penkiasdešimtuke. Šių metų reitingas buvo sudarytas pagal daugybę kriterijų: abiturientų, įstojusių į valstybės finansuojamas studijas, skaičių, šimtukų skaičių, laikiusiųjų valstybinius egzaminus mokinių procentą ir kitus kriterijus. Iš švietimo ekspertų sudarytų duomenų matosi, kad Palangoje veikia gera, su aukštais mokymosi pasiekimais ir gebanti paruošti mokinius studijoms Lietuvos ir užsienio universitetuose, gimnazija.

Labai smagu pasidžiaugti gausiais praėjusių metų rezultatais, bet Gimnazijoje jau renkamas ir 2024 metų aukščiausių pasiekimų „derlius“. Šiais mokslo metais respublikinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojais tapo net 9 Palangos senosios gimnazijos mokiniai, iškovoti 3 aukso medaliai:

Respublikinėje geografijos olimpiadoje III A kl. gimnazistas Tomas Jakubauskas laimėjo I-ą vietą, 

IV E kl. gimnazistas Jokūbas Gudaitis – II-ą vietą.  Abu mokiniai atstovaus Lietuvai Baltijos šalių mokinių geografijos olimpiadoje, taip pat ir pasaulinėje geografijos olimpiadoje, į kurią iš Lietuvos deleguojami tik 4 mokiniai iš viso.

56-ojo jaunųjų filologų konkurso nugalėtojai:

Mila Skuodaitė (IIIC kl.) – I vieta už vertimą iš ukrainiečių kalbos į lietuvių. Mokytojos Liudmila Auguceviciene ir Aušra Šeštokienė.

Matas Junčys (IVE kl.) – I vieta už vertimą iš prancūzų kalbos. Mokytojos Živilė Vaičiūnienė ir Aušra Šeštokienė.

Skaistė Andriekutė (IVC kl.) – II vieta už publicistikos darbą. Mokytoja – Jūratė Galinauskienė.

Gabija Valužytė (IIIA kl. ) – III vieta už vertimą iš prancūzų kalbos. Mokytojos  Ž. Vaičiūnienė ir J. Galinauskienė.

Ilzė Galdikaitė (IIIC kl.) – III vieta už vertimą iš vokiečių kalbos. Mokytojos G. Arlauskienė ir J. Galinauskienė.

Respublikinėje anglų kalbos olimpiadoje Tomas Jakubauskas laimėjo 3 vietą. Mokytoja Gintarė Žindulienė.

Jaunųjų kalbininkų konkurse Smiltė Šiurkutė laimėjo 2 vietą. Mokytoja Aušra Šeštokienė.

Dabar ypač reikia palinkėti didžiulės sėkmės šių metų abiturientams, kurie susikaupę ruošiasi brandos egzaminams.

Gimnazijos žurnalistai