Select Page

Naujienos

Gimnazijos skaityklos tyliojoje salėje akį traukia šviečiančių eglučių paroda, kurią, fizikos mokytojos Marinos Stonienės paskatinti jau ne pirmi metai rengia gimnazistai. Kaip teigė mokytoja, tai puiki proga sausą fizikos mokslą pritaikyti praktiškai ir galimybė susikurti alternatyvią ilgai tarnaujančią norimo dizaino eglutę ar kitą kalėdinį papuošimą. Dar viena originali paroda – mokinių užaugintų kristalų paroda. Mokytoja Liucija Mončienė pasakoja, kad išėję  mineralizacijos kursą mokiniai gavo užduotį – remdamiesi keliais papildomais šaltiniais rinkti medžiagą apie kristalų auginimą, paruošti reikiamą tirpalą, parinkti tinkamą aplinką ir kantriai laukti, ar norimas kristalas užaugs- jis taip pat gali pasitarnauti kaip kalėdinė dekoracija. Taigi fizika gali ateiti į pagalbą ruošiantis šventėms.