Lapkričio 22 dieną gimnazijoje vyko tradicinis ,,Matemanijos“ renginys, kuriam kiekvienais metais parenkama kokia nors išskirtinė tema. Šiemet jis buvo skirtas paminėti Baltijos keliui – 650 kilometrų ilgio rankomis susikibusių žmonių grandinei, kuri sujungė tris Baltijos šalių sostines ir prisidėjo prie pokyčių Lietuvoje ir Europoje. Ypatinga tai, kad savo atsiminimais iš Baltijos kelio pasidalijo ir pavaduotoja Zinaida Bružienė bei matematikos mokytoja Audronė Domarkienė. Šiais metais matematikos renginys sukvietė Palangos Vlado Jurgučio ir ,,Baltijos“ pagrindinių mokyklų aštuntokus bei Senosios gimnazijos pirmų klasių mokinius, kurie į savo komandas išrinko po 5 gabiausius matematikus. Iš pradžių dalyviai prisistatė, o vėliau pradėjo „matematikuoti“. Užduotyse nebuvo pamiršta renginio tema: teko apskaičiuoti Baltijos kelio ilgį pagal duotą mastelį ir atvirkščiai bei sukurti trumpą ketureilį iš duotų žodžių. Vėliau, žodį suteikus komisijai, išdalintos šypsenos ir dovanos už gerus sprendimus bei padėkos matematikos mokytojoms Astai Pantelejevai ir Audronei Domarkienei, paruošusioms renginį.

Lukrecija Gabrėnaitė, ID