Informacija dėl tvarkaraščio nuotolinio mokymo metu

Informuojame, kad Palangos senojoje gimnazijoje mokantis nuotoliniu būdu lieka galioti tas pats tvarkaraštis. Tai reiškia, kad tiesioginis ryšys su mokytoju vyks tuo metu, kai numatyta pamoka pagal tvarkaraštį. Jeigu mokiniui yra iš anksto paskirtas savarankiškas darbas, tai  pamokos metu prisijungti nėra būtina. Mokinys tik turi žinoti, kad mokytojas tuo metu yra pasiekiamas ir gali konsultuoti. Savarankiškus darbus mokiniai galės atlikti pasirinktu patogiu laiku iki mokytojo duoto termino.

Apie tiesioginę pamoką mokinys bus informuotas ne vėliau kaip prieš vieną dieną. Tiesioginės pamokos metu mokinys privalo prisijungi prie tiesioginio ryšio. Mokinio lankomumas bus fiksuojamas tiesioginėse pamokose, o kitas aktyvumas bus matomas ir vertinamas pagal mokinio atsiskaitytas užduotis.