Select Page

Naujienos

Kaip ir kasmet Palangos senoji gimnazija mokiniams sudaro galimybę dalyvauti įvairiuose karjeros  ugdymo renginiuose. Todėl ir šiemet karjeros konsultantė Jūratė Vaišvilė gimnazistams organizavo kelionę į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą ,,Studijos‘2019“. Vasaro 8 dieną II, III ir IV klasių gimnazistai, lydimi mokytojų R. Abelkienės, V. Mickuvienės, G. Arlauskienės, R. Kačerauskienės, A. Knietienės, R. Radzevičienės, D. Stonkuvienės, A. Žemaitaitienės, važiavo  į Vilnių, kur vyko Studijų mugė. Parodoje sužinojome, kaip pasiruošti karjeros planavimui, kokia darbo rinkos dabartis ir ateitis, kaip nepasiklysti renkantis iš 50 000 specialybių, kaip savo pomėgį paversti verslu, kaip teisingai rašyti savo pirmąjį CV, ką svarbu paminėti motyvaciniame laiške, kaip drąsūs sprendimai padeda planuojant ar keičiant karjerą, kodėl kūrybiškumas yra tokia svarbi kompetencija ir daug kitų įdomių dalykų. ,,Studijos‘2019“ – puiki galimybė pažinti save ir planuoti savo karjerą.

Monika Raišytė IIB