Select Page

Naujienos


Sausio 13 d. 8.00
val. visus gimnazijos bendruomenės narius kviečiame prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir dešimčiai minučių languose uždegti vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes;
8.10 val. istorijos mokytojosRimos Dargienės paruoštas pranešimas I gimnazijos klasių gimnazistams;

8.55 val. istorijos mokytojos Rimos Dargienės paruoštas pranešimas II gimnazijos klasių gimnazistams;

Gimnazijos bibliotekoje paroda „1991m. sausio 13-oji Klaipėdoje fotografo Bernardo Aleknavičiaus akimis“.  Daugiau informacijos apie fotografą ir tą naktį vykusius įvykius Klaipėdoje pateikiama adresu: https://www.senojigimnazija.lt/2022-01-10-stendine-ir-virtuali-paroda-1991m-sausio-13-oji-klaipedoje-fotografo-bernardo-aleknaviciaus-akimis/

Neužmirštuolių akcija „Aš prisimenu, kodėl mes esame laisvi“.