Pasirinkite puslapį

Naujienos

Palangos senosios gimnazijos (PSG) sportininkai ir toliau džiugina puikiais pasiekimais. Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio varžybose PSG komandos pademonstravo puikią sportinę formą – tiek vaikinai, tiek merginos tapo stipriausiais Palangoje.

Atkakliose rungtynėse gimnazistai įveikė varžovus iš Vlado Jurgučio progimnazijos ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos. Užtikrintos pergalės leido Palangos senosios gimnazijos tinklininkams pasipuošti auksiniais medaliais ir iškovoti kelialapį į regiono etapą.

Šiam laimėjimui didelę reikšmę turėjo mokinių ryžtas, komandinė dvasia ir nuoseklus pasirengimas treniruotėse. Merginų komandą varžyboms ruošė fizinio ugdymo mokytoja Dalia Rakauskienė, o vaikinų komandą – mokytojas Donatas Rauktys.

Palangos senosios gimnazijos bendruomenė didžiuojasi jaunaisiais sportininkais ir linki jiems sėkmės regiono etape, kuriame PSG komandos sieks dar aukštesnių rezultatų.