Praėjusį penktadienį, kovo 13-ąją, Palangos senojoje gimnazijoje nuaidėjo šimtadienis daugiau kaip šimtui gimnazistų.
Tai buvo puiki proga švęsti ir trečiokai gimnazistai pasistengė, kad abiturientams būtų smagu. Jiems buvo surengta slaptųjų agentų temos šventė, tad jau nuo ryto gimnazijoje vyravo rimta juoda spalva. O vakare sugužėjo į renginį itin pasipuošę ir nusiteikę smagiai praleisti laiką.
Gimnazijos informacija
Aldo Kazlausko nuotr.
