Pasirinkite puslapį

Naujienos

„Kas vyksta Japonijoje“ – taip vadinasi  buvusio Palangos senosios gimnazijos mokinio Andriaus Kleivos trečioji knyga apie Japoniją. Jos pristatyme kovo 5 dieną Palangos viešojoje bibliotekoje dalyvavo ir gimnazistai – IIC klasės mokiniai (mokytoja Aušra Šeštokienė).

Pristatydamas knygą, autorius paskatino pažvelgti į Japoniją per šiandienos aktualijas ir paieškoti sąsajų tarp taip toli viena nuo kitos esančių Lietuvos ir Japonijos.

IIC klasės gimnazistams šis susitikimas buvo ir pasiruošimo rašiniui „Kodėl svarbu pažinti kitą?“ dalis: pasibaigus knygos pristatymui, jie domėjosi, ką autoriui suteikė kitos kultūros pažinimas, kaip jį pakeitė septyneri metai, praleisti Japonijoje.

Gimnazijos informacija