Pasirinkite puslapį

Naujienos

Gimnazijos bendruomenė Mokinių tarybos pirmininke išrinko IIIC klasės gimnazistę Saulę Domarkaitę. Ji Tarybos susirinkimo metu perskaitė iškilmingą priesaiką.

Gimnazijos informacija