Pasirinkite puslapį

Naujienos

I-II Gimnazijos klasių mokiniai, lydimi anglų kalbos mokytojų Audros Kaklienės ir Aušrinės Janušienės, lankėsi Kuršių nerijoje.

Kelionės metu gimnazistai Smiltynėje susipažino su apsauginio kopagūbrio istorija ir svarba, Juodkrantėje užkopė į Raganų kalną, aplankė Negyvąsias kopas ir sužinojo užpustytų kaimų istoriją, fotografavo smėlinę auslindą.

Nidoje aplankė Parnidžio kopą ir pasigrožėjo Kuršių marių pakrante, prieplauka bei jachtų uostu, sužinojo apie rašytoją Tomą Maną jo vardu pavadintame memorialiniame muziejuje. Audra Kaklienė papasakojo šios unikalios vietovės legendas, supažindino su istoriniu ir kultūriniu paveldu, paaiškino vėtrungių istorinę reikšmę.

Po kelionės mokiniai pasidalino savo kelionės įspūdžiais ir patirtimi, sukurdami blogą arba vlogą „Diena Nidoje“.

Aušrinė Janušienė