Pasirinkite puslapį

Naujienos

Birželio 5 ir 7d. anglų kalbos pamokos IIA, IIC, IID ir IIG vyko ne Gimnazijoje, bet įvairiose Palangos vietose. Mokiniai vykdė integruotą anglų kalbos, istorijos ir lietuvių kalbos bei literatūros projektą „Pažink savo miestą“. Jie tapo gidais ir pagal savo sudarytą maršrutą pravedė ekskursiją savo klasės draugams pėsčiomis po Palangą.

Šio projekto tikslai: ugdyti mokinių pažinimo, kultūrinę, komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijas; tobulinti anglų kalbos kalbėjimo įgūdžius; patirti gido profesijos ypatybes;  tapti savo miesto ambasadoriais.

Tikimės, kad šios ekskursijos metu gimnazistai atrado savo miesto grožį, istorinį, kultūrinį ir architektūrinį paveldą iš naujo.

Projektą vykdė anglų kalbos mokytojos Aušrinė Janušienė ir Audra Kaklienė, lietuvių kalbos mokytoja Aušra Šeštokienė ir istorijos mokytoja Ilona Pociuvienė.

Audra Kaklienė