Pasirinkite puslapį

Naujienos

Pasitikdami vasarą Gimnazijos žurnalistai skelbia fotografijos konkursą „Aš ir grafas“!

Ką reikia daryti?

  • Nusifotografuoti prie kurios nors grafų Tiškevičių figūros Gimnazijos I-ojo aukšto fojė
  • Nuotrauką paskelbti Facebooke paskyros „Palangos senoji gimnazija“ apie konkursą skelbiančio įrašo komentaruose
  • Prašyti draugų, giminių ir visų artimųjų bei tolimųjų, kad spaustų „like“ prie Jūsų nuotraukos
  • Laukti birželio 10 d., kai bus skaičiuojami „like“
  • Prizas už daugiausiai „like“ surinkusią nuotrauką – apsilankymas 4-iems asmenims Palangos vasaros parke „Batutai+Ninja Warrior” (1val.) arba Lynų trasoje (3 kartus). Prizą nugalėtojas,-a renkasi pats,-i!
  • Antros vietos nugalėtojui,-ai – apsilankymas Palangos vasaros parke dviems asmenims!

Konkursas skirtas pagerbti grafų Tiškevičių pirkimo sandorio 200-ų metų jubiliejui, kai ši giminė nusipirko Palangą.

Fotografijų konkursą „Aš ir grafas“ organizuoja Palangos gimnazijos žurnalistai (mokytoja Ligita Sinušienė) ir dailės mokytoja ekspertė Daiva Stonkuvienė, pavertusi Gimnazijos I-ojo aukšto fojė grafų Tiškevičių alėja.

Ir ačiū kurorto pramogų verslui, ypač – Palangos vasaros parko administratorei Simonai Juršienei, už Palangos jaunimo palaikymą. 

Konkurse gali dalyvauti tik šiais mokslo metais Palangos senojoje gimnazijoje besimokantys gimnazistai ir dirbantys darbuotojai, išskyrus konkurso organizatorius. Laimėtojas įsipareigoja duoti sutikimą viešai skelbti jo nuotraukas iš apsilankymo Palangos vasaros parke. 

Pasitikime vasarą su Tiškevičių elegancija!

Vizuale panaudota Daivos Stonkuvienės nuotrauka, Palangos vasaros parko nuotraukos – Aldo Kazlausko.

Gimnazijos žurnalistai