Pasirinkite puslapį

Naujienos

Šiandien anglų kalbos pamoka trečių klasių gimnazistams vyko Palangos reabilitacijos ligoninėje.

Mokiniai sužinojo, kaip įvairios modernios technologijos naudojamos ir pritaikomos reabilitacijos procese, susipažino su moderniausiais metodais, kurie padeda pacientams, turintiems įvairių sveikatos sutrikimų, pasveikti arba ženkliai pagerinti savijautą. Gimnazistai taip pat turėjo progą patys išbandyti įvairius įrenginius ir modernias reabilitacijos sistemas bei susitiko su ligoninėje besigydančiu pacientu, kuris trumpai pasidalino, kaip jo gyvenimas pasikeitė patyrus traumą ir pademonstravo reabilitacinio gydymo pagalba pasiektus rezultatus.

Dėkojame Eglei Virkutienei, ligoninės direktoriaus pavaduotojai medicinai, už sudarytą galimybę gimnazistams apsilankyti  viename iš moderniausių reabilitacijos centrų ne tik Palangoje, bet ir Lietuvoje. Taip pat nuoširdžiai dėkojame ligoninės medikėms už skirtą laiką ir nuoširdų pasidalinimą patirtimi.

Aušrinė Janušienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė