Pasirinkite puslapį

Naujienos

Šiame pasaulyje nėra nei nieko blogo, nei nieko gero. Yra tik mūsų požiūris į viską. (V.Šekspyras)

Šia tema didelis būrys II-IV klasių gimnazistų rengė kalbas anglų kalba ir pristatė jas savo klasėse, tačiau tik dešimt kūrybingiausiųjų ir drąsiausiųjų pasiryžo dalyvauti kasmetiniame Viešosios kalbos konkurse anglų kalba. Tai Roberta Brasaitė (II C kl.), Dorotėja Vindžigalskytė (IV E kl.), Ema Petrulevičiūtė (IV E kl.), Evelina Tylertaitė (IV B kl.), Gabija Valužytė (III A kl.), Ilzė Galdikaitė (III C kl.), Linas Daukšas (III A kl.), Matas Junčys (IV E kl.), Rūta Šakytė (III E kl.) ir Ugnė Stirblytė (III D kl.).

Konkurso miesto etapas įvyko vasario 12 d.

Visų kalbos buvo originalios, įtikinančios ir įtraukiančios. Kaip visada, nebuvo lengva išrinkti nugalėtoją. Vis tik, atidžiai įvertinusi visus dalyvius, komisija, kurios darbas neįsivaizduojamas be ilgametės buvusios Gimnazijos mokytojos G. Pečiukevičienės įžvalgų, nusprendė, kad šiemet respublikiniame viešosios kalbos konkurse Senajai gimnazijai atstovaus Matas Junčys (IV E kl.).

Finalinis konkurso etapas vyks Klaipėdos LCC universitete kovo 15 d.

Matą konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja ekspertė Aušrinė Janušienė.

Linkime Matui sėkmės!

Konkurso organizatorės anglų kalbos mokytojos Aušrinė Janušienė ir Audra Kaklienė