Pasirinkite puslapį

Naujienos

Viešasis kalbėjimas – veikla, kuri įprastai sukelia daug nerimo, nuo šiol gal nebeatrodys tokia bauginanti Palangos senosios gimnazijos II-III klasių gimnazistams. Suvaldyti viešojo kalbėjimo baimę, išnaudoti savo balso bei kūno galias šį antradienį juos mokė Klaipėdos tarptautinio LCC universiteto viešojo kalbėjimo, komunikacijos teorijos bei retorinės ir socialinės medijos dėstytojas Scott Olsen.

Išmoktos gestų reikšmės padės ne tik patiems valdyti savo rankas kalbant, bet ir perskaityti kitų žmonių kūno kalbą. O pažintis su LCC universitetu galbūt padės apsispręsti renkantis universitetines studijas, nes Aleksandra Siudikė, priėmimo skyriaus koordinatorė, ne tik pristatė universiteto studijų programas, bet ir parodė gimnazistams visas erdves, kuriose studentai mokosi, bendrauja, leidžia laisvalaikį bei sprendžia iškilusias programas.

Gimnazistus į LCC lydėjo anglų kalbos mokytojos Aušrinė Janušienės ir Audra Kaklienė.

Audra Kaklienė