Pasirinkite puslapį

Naujienos

Europos Tarybos ir Europos Komisijos iniciatyva kasmet rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Tai – proga prisiminti turtingą Europos kultūros paveldą ir būtinybę puoselėti kalbų įvairovę mūsų žemyne. 2023-ieji – Europos įgūdžių metai, o kalbų mokėjimas – vienas svarbiausių įgūdžių.

Anglų kalbos mokytojos Audra Kaklienė ir Aušrinė Janušienė organizavo renginį Europos kalbų dienai paminėti ir pakvietė IB klasės mokinius į viktoriną. Dalyviai pasiskirstė į komandas ir atsakinėdami į viktorinos klausimus sužinojo apie įvairių sričių įžymius žmones, kalbančius keliomis kalbomis, išsiaiškino, kokiomis kalbomis žmonės kalba įvairiose Europos valstybėse ir jų atskiruose regionuose, turėjo galimybę atpažinti įvairias kalbas, klausydamiesi dainų ir žinių pranešimo ištraukos. Mokiniai taip pat pasidalino savo lietuvių kalbos žiniomis, versdami angliškus frazeologizmus į lietuvių kalbą.

Aušrinė Janušienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė