Pasirinkite puslapį

Naujienos

Gimnazija rugsėjį pasitiko M. K. Čiurlionio žvilgsniu

Žvalgykis nuo aukštų bokštų, tai kelią pajusi! Štai šia Mikalojaus Konstantino Čiurlionio citata net 597 gimnazistus ir pusšimtį pedagogų šiandien pasveikino Palangos senosios gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas.

Šiandien nuskambėjęs kompozitoriaus ir dailininko, mylėjusio mūsų Palangą, linkėjimas Gimnazijos bendruomenę lydės nuolatos, nes liko įrašytas ant įstaigos fasado. M. K. Čiurlinio citatos įamžinimas ant mokyklos sienos oficialiai užbaigė Palangos senosios gimnazijos rekonstrukciją. Ta proga Gimnaziją ir visą jos bendruomenę pašventino Palangos klebonas Kęstutis Balčiūnas.

„Kuo nuo aukštesnio bokšto žvelgi, tuo daugiau perspektyvų, galimybių ir tuo daugiau konteksto aprėpi, – sveikindamas Gimnazijos bendruomenę kalbėjo direktorius. – O kuo daugiau konteksto, tai ir vaizdas – aiškesnis, bet į tuos akiratį ir supratimą plečiančius bokštus įlipti teks pačiam.“

Su švente, moksleiviai ir mokytojai!

Nuotraukos – Gintarės Žindulienės.

Palangos senosios gimnazijos informacija