Pasirinkite puslapį

Naujienos

Abiturientai laikė valstybinį matematikos egzaminą, o dviračius mylintys likę mokiniai dalyvavo paskutiniame sportiniame Palangos senosios gimnazijos bendruomenės renginyje „Ratuoti ir nepavojingi 2023“.

Pušynas trečioko gimnazisto Danilo Kokorevičiaus ir mokytojos Dalios dėka virto trasomis – kroso, sprinto, slalomo.

Susirinkę gimnazistai patys tvarkėsi su sauga – draugiškai nukreipinėjo smalsius poilsiautojus į saugią vietą, patys teisėjavo, patys fotografavo įdomiausius momentus, patys skaičiavo laikus, patys apdovanojo nugalėtojus.

Geriausiu dviratininku – greičiausiu, ištvermingiausiu ir koordinuočiausiu pripažintas antrokas Henrikas Mordviniukas. Jis laimėjo visų trijų rungčių pirmas vietas. Medaliais ir diplomais apdovanotas gausus būrys esamų ir būsimų gimnazistų. Puikiai sekėsi svečiams – Arminui Narbutui, Mantui Daukinčiui (V. Jurgučio pagrindinės mokyklos aštuntokams). Antras vietas laimėjo gimnazistai Erikas Sebeckis ir Danilas Kokorevičius. Garbingai Palangos senosios gimnazijos mokytojams atstovavo geografijos mokytojas Nerijus Vaišvilas.

Šaunus sportinių mokslo metų užbaigimo renginys dar labiau suartino būsimus ir esamus Palangos senosios gimnazijos mokinius ir mokytojus.

Mūsų laukia atostogos – vasara.

Fizinio ugdymo mokytoja Dalia RAKAUSKIENĖ

Kristijono Karačionkos nuotr.