Pasirinkite puslapį

Naujienos

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2023“ šalies etape, kuris vyko gegužės 12 dieną Klaipėdoje, Lukas Merkelis (IIA klasės mokinys) iškovojo trečiąją vietą ir buvo apdovanotas III laipsnio diplomu ir medaliu (mokytoja Jolanta Gricienė).

Mokiniams teko kurti švyturius. Kaip pasakojo Lukas, jis įkvėpimo sėmėsi suradęs jam tikusią ir patikusią fotografiją. „Tiesiog atsitiktinai pamačiau. Man labai patiko ir spalvų gama, ir pats medžiagiškumas. Daugiau nieko apie tą švyturį ir nebereikėjo sužinoti, viskas buvo man prieš akis. Tad ir ėmiausi darbo“, – šypsojosi mokinys.

Jo švyturys pagamintas iš medžio, dengė jį medienos lakštais.

Lukas prisipažino, kad tokia veikla jam itin patinka, kūrė tikėdamas savo darbu, tad ir užimta vieta jam buvo tikėta. „Tikėjausi laimėti ir ėjau tokios minties vedinas“, – neslėpė jis, prisipažinęs, kad ir ateityje svajoja mokytis statybos inžinerijos.

Sveikiname Luką ir jo mokytoją!