Gegužės 18 d. (ketvirtadienį) pirmokams gimnazistams buvo organizuojamas projektas „Matemanija – 2023“ tema „Tvarumas“.

Palangos gintaro muziejus Senosios gimnazijos moksleivius, pirmų klasių gimnazistus, pakvietė į renginį „XXI amžiaus artefaktai“.

Moksleiviai į muziejų keliavo pajūriu, rinkdami žmonių paliktas plastikines, metalines ar kitokias pakuotes, išmestus butelius ir panašiai. Surinktos medžiagos buvo panaudotos kūrybiškai: moksleiviai, sekdami S. Eidrigevičiaus kaukių ciklu, taikydami asambliažo techniką, iš jų sukūrė šmaikščius meniškus darbus.

Kūrybiniam procesui pasibaigus atliekos buvo surūšiuotos ir paruoštos tolimesniam perdirbimui.

Gimnazistai atliko statistinį tyrimą. Dalyvavo viktorinoje „Kas per kiek“, kurios tikslas – prasmingas pasivaikščiojimas, greita proto mankšta, netikėtas kūrybiškumas.

Matematikos mokytoja Asta PANTELEJEVA