Pasirinkite puslapį

Naujienos

27-tąjį kartą KTU Cheminės technologijos fakultetas organizavo „Akademiko Jono Janickio chemijos konkursą“, kuris skirtas 8-12 klasių moksleiviams. Puikiai pasirodė IIE klasės gimnazistė Emilia Sebeckis, pelniusi II vietą.

Konkurso tikslas – sudominti moksleivius chemijos mokslu, suteikti jiems galimybes įvertinti savo žinias bei supažindinti su Cheminės technologijos fakultetu. Kasmet konkursas sulaukia vis daugiau dalyvių, todėl organizuojamas dviem etapais. Po I virtualaus etapo, į II konkurso etapą pateko tik 22 mokiniai, besimokantys dešimtoje klasėje. Emilia Sebeckis (IIE kl. mokyt. Aušra Žemaitaitienė), surinkusi 93,34 t. iš 100 galimų, buvo pakviesta dalyvauti II etape, kuris vyko gegužės 8 d. KTU Cheminės technologijos fakulteto laboratorijose. Emilia šiame etape surinko daugiausiai taškų dešimtokų tarpe. Susumavus abiejų etapų rezultatus Emilia Sebeckis užėmė II vietą.

Chemijos mokytoja Aušra ŽEMAITAITIENĖ