Ketvirtadienį gimnazistai dalyvavo Meninio skaitymo konkurso I-ajame etape.

Vertinimo komisija nusprendė, jog pirmosios vietos nusipelnė IVC mokinė Raminta Kairytė (mok. Aušra Šeštokienė), skaičiusi Bitės Vilimaitės novelės „Stebuklų nebūna“ ištrauką, ir IC mokinė Roberta Brasaitė (mok. Jūratė Galinauskienė) su Giedros Radvilavičiūtės esė „Nepakeliama viešumo lengvybė“.

Antrąją vietą taip pat pasidalino du gimnazistai: IVA mokinys Ąžuolas Aleksiūnas (mok. Raimonda Kačerauskienė), pristatęs V. Mačernio poeziją – „O, mylimoji, mano slaptas ilgesys“ ir „Kvaila istorija“, ir IVC mokinys Titas Neimontas (mok. A. Šeštokienė), prabilęs A. Škėmos romano „Balta drobulė“ pagrindinio veikėjo balsu.

Trečioji vieta atiteko IB mokinei Rugilei Krajinskaitei (mok. Nijolė Šakinienė), skaičiusiai Ignės Zarambaitės romano paaugliams „Juodavandeniai“ ištrauką.

Visi penki skaitovai pateko į antrąjį – miesto – etapą.

Linkime sėkmės meniškojo žodžio entuziastams!