Select Page

Naujienos

Tradiciškai prieš šventes gimnazijos bendruomenę suburia adventiniai skaitymai, kurių metu dėmesys skiriamas kuriam nors žymiam žmogui atminti – šįkart tai buvo garsus menininkas Jonas Mekas, kuris šiemet būtų šventęs šimtmetį.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Nijolės Šakinienės, kuri ir kuravo šį renginį, mokiniai skaitė brolių Adolfo ir Jono Mekų laiškus, skirtus jų gimtuosiuose Semeniškiuose (Biržų r.) gyvenusiai mamai. Itin jautrūs laiškai atskleidė didžiulį emocinį šeimos pasaulį.

Skaitymus įvairino muzikiniai pasirodymai – akordeonu grojo Emilis Kusas, taip pat pasirodė muzikos mokytojo Augustino Užkurato suburta muzikalioji gimnazistų grupė, padovanojusi porą itin populiarių lietuviškų dainų.

Renginyje tradiciškai apsilankė ir Palangos parapijos klebonas Kęstutis Balčiūnas, pasidžiaugęs gimnazijos talentais, visų susitelkimu ir noru skleisti gėrį. Jis patvirtino, kad gimnazistų savanorystė nelieka nepastebėta, jaunimas sulaukia daug gerų žodžių iš Palangos bendruomenės.

Klebonui buvo perduota piniginė auka, surinkta kalėdinės mugės metu. Pinigai perduoti labdaros organizacijai „Caritas“. Palangos senosios gimnazijos bendruomenei pavyko surinkti daugiau kaip 900 eurų. Anksčiau jie aukojo ir maisto produktais. Tai parodo, kad gimnazistams dalintis nėra svetima ir jie mielai tai daro.