Select Page

Naujienos

Likus vos porai dienų iki didžiųjų žiemos švenčių gimnazistai surengė kalėdinę mugę, kurioje pardavinėjo savo kepinius bei įvairius rankdarbius. Visus surinkti pinigai skirti katalikiškai labdaros organizacijai „Caritas“, padedančiai sunkiai besiverčiantiems žmonėms.

Šurmulio kalėdinėje mugėje netrūko – visi pasipuošė savo prekystalius taip, kaip išmanė, kuo originaliau, sudėjo savo kepinius, kurių būta labai įvairių, atsinešė ir kitų simbolinių kalėdinių dovanėlių. Įsigiję įvairių prekių mokytojai ir apsilankę tėveliai džiaugėsi mokinių išradingumu bei vaišingumu.

Pašnekesius, derybas ir dirbtuvėles, kuriose taip pat buvo galima pasigaminti sau kalėdinį suvenyrą, paįvairino jaunieji gimnazijos muzikantai.

„Tikrai nuostabią šventę sukūrė gimnazistai“, – negailėjo komplimentų apsilankiusieji.