Select Page

Naujienos

Kaip vadinasi kelias, vedantis į Varšuvą? Kokį II-ojo pasaulinio karo ginklą galima pamatyti vienoje iš Varšuvos bažnyčių sienų? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakymus žino ID, IG ir IIC klasių gimnazistai, dviem dienoms pamokas iškeitę į edukacinius užsiėmimus Lenkijos sostinėje Varšuvoje.

Spaudžiantis šaltukas ir sniegas priminė, kad artėja gražiausia metų šventė – Kalėdos, tačiau tai nesutrukdė susipažinti su Varšuvos senamiesčiu, kurio istoriją ir architektūrą pristatė gidė Aida. O Karalių rūmuose angliškai kalbantis audiogidas atvėrė daug karališko gyvenimo paslapčių.

Koperniko mokslo centre gimnazistai tris valandas eksperimentavo fizikos, biologijos, astronomijos, muzikos, robotikos, dailės ir kitose mokslo bei technologijų sekcijose. Ši kelionė ne tik praplėtė akiratį, bet ir suteikė galimybę susidraugauti bei pažinti vieniems kitus.

Edukacijoje gimnazistus lydėjo klasių vadovės Asta Pantelejeva, Jūratė Vaišvilė ir Audra Kaklienė.

Anglų kalbos mokytoja Audra KAKLIENĖ