Pasirinkite puslapį

Naujienos

Artėjant Palangos senosios gimnazijos šimtmečio didžiajam renginiui, o mokykloje vis dažniau varstant duris svečiams, norintiems prisiminti, dalintis įspūdžiais ir džiaugtis sulaukus tokio gražaus jubiliejaus, prie šventiškos atmosferos kūrimo prisideda gimnazistai, puošiantys patalpas ir net aplinką gatvėje.

Savaitei prasidėjus pasipuošė gimnazistų karpiniais, tiksliau pjaustiniais iš porolono, šalia gimnazijos esantys medžiai. „Mūsų mokyklą tarsi banga užliejo“, – komentavo dailės mokytoja Daiva Stonkuvienė, papasakojusi, jog idėją padiktavo šimtmečio šventės pavadinimas „Kai gurkšteliu jūros“.

Gimnazistės abiturientės Mūzos Svetickaitės haiku tapo kelrode šimtmečiui paminėti. „Su mokiniais bandėme pažvelgti į šį haiku įvairiapusiškai, bandėme įžvelgti gilesnę prasmę, ką jaučia žmogus, kai jam lyg šimtas kirų gerklę kapotų. Buvo įvairių variantų, kiekvienas pažvelgė savaip“, – kalbėjo D. Stonkuvienė.

Gimnazistų darbus galima apžiūrėti pirmo aukšto koridoriuje, einant lyg valgyklos. Gimnazijos patalpas dar papuoš pjaustiniai iš popieriaus, kurie taip pat atspindės bangavimą – pulsuojantį, nuolat gyvą ir kupiną įkvėpimo.