Spalio 25-ąją minima Konstitucijos diena. O šiemet minimos net dvi Konstitucijos šventės. Tad tądien, antradienį, gimnazistai pakvietė pasitikrinti Konstitucijos žinias visą gimnazijos bendruomenę. Teisingai atsakiusiųjų laukė dovanėlės.

Kaip pasakojo istorijos mokytoja Ilona Pociuvienė, šiemet sukako 100 metų pirmajai Lietuvos valstybės Konstitucijai, kurią Steigiamasis Seimas priėmė 1922 m. rugpjūčio 1 d. Taip pat spalio 25-ąją minime 30-ąją 1992 m. referendume priimtos dabartinės Lietuvos Valstybės Konstitucijos sukaktį. Minint tokias gražias sukaktis, mokytojai subūrus gimnazistus, surengta viktorina, kurios metu visa bendruomenė galėjo pasitikrinti žinias apie Konstituciją. Vieni įsitikino, kad tikrai reiktų pasikartoti, o kiti viktorinos klausimus gliaudė kaip riešutus. Neliko nei vienas nuskriaustas, nes visiems buvo įteiktos dovanėlės.

Klausimus viktorinai ruošė pirmokai ir antrokai, viktoriną vedė 1B klasės mokiniai.