Select Page

Naujienos

Mieli pirmokai gimnazistai ir jų tėveliai,

vakar, tai yra rugpjūčio 30 d., į gimnazijos I klasę buvo pateikta papildomų prašymų ir mokinių skaičius viršijo 5 klasių komplektų skaičių. Iš viso pateikti 153 prašymai. Šiandien skubos tvarka rinkosi Gimnazijos mokinių priėmimo ir paskirstymo į klases komisija ir nuspręsta formuoti dar vieną gimnazijos klasę – IG.
Komisijos sprendimu, ši klasė sukomplektuota pagal prašymo į gimnaziją pateikimo eilę ir registracijos numerį. IG klasės vadovė bus anglų kalbos mokytoja Audra Kaklienė.
      Labai džiaugiamės tokiu dideliu noru mokytis gimnazijoje, tačiau visi – tiek Jūs, tiek gimnazijos administracija bei mokytojai – patiriame nepatogumų dėl tokio skubaus klasių perskirstymo. Pateikiame klasių komplektų naują sąrašą. Tikimės visų kantrybės, supratingumo. Visus nepatogumus išspręsime pirmosiomis mokslo metų dienomis.
Iki pasimatymo. Esate laukiami

Pagarbiai,
Palangos senosios gimnazijos direktorius
Leonas Šidlauskas

Klasių komplektai: