Select Page

Naujienos

Kasmet KTU Cheminės technologijos fakultetas organizuoja akademiko Jono Janickio chemijos konkursą, skirtą 8-12 klasių moksleiviams. I virtualiame etape dalyvavo  chemijos mokytojos metodininkės Aušros Žemaitaitienės mokiniai:  Jokūbas Gudaitis (IIE kl.), Emilia Sebeckis (IE kl.) ir Aleksandra Mažuknaitė (IE kl.)  Emilia, šiame etape surinkusi 97,5 t (iš 100 t), buvo pakviesta dalyvauti kitame etape, vykusiame KTU laboratorijose, kur mokiniai dvi valandas atliko eksperimentines užduotis. Emilia surinko maksimalų (100t) praktinės užduoties taškų skaičių. Susumavus abiejų turų rezultatus Emilia Sebeckis, kurios varžovai buvo geriausi šalies licėjų ir gimnazijų devintokai,  užėmė II vietą ir buvo apdovanota diplomu ir atminimo dovanomis. Gimnazija didžiuojasi jaunaisiais chemikais ir sveikina Emilią su labai aukštu pasiekimu.

Gimnazijos informacija