Select Page

Naujienos

Moksleivių teisinių žinių konkurso I etapas  vyko šių metų  kovo 16 dieną. Geriausios gimnazistų ir kitos Palangos miesto komandos balandžio 5 dieną susirungė antrame (miesto) etape, kur II  vietą užėmė Palangos senosios gimnazijos komanda ,,Antanas ir co“ (mokytoja metodininkė  Ilona Pociuvienė), kuri pernai respublikoje buvo užėmusi II vietą. Juos šiais metais aplenkė ir I vietą laimėjo II E klasės gimnazistų komanda pavadinimu ,,Ikiteisminiai“. Tai Jokūbas Gudaitis, Mantas Junčys, Kazimieras Eglynas, Kristupas Kerulis ir  Kristupas Barauskas. Vaikinai dalyvavo  šio konkurso apskrities etape, kur liko penkti.  Komandą konkursui ruošė istorijos mokytojas metodininkas Audrius Stonkus, kuris tikisi, kad IIE komanda šiemet  įgijusi patirties ir ateityje  sėkmingai pasirodys teisinių žinių konkurse „Temidė“. Šią savaitė gimnazijoje lankėsi Palangos policijos atstovai, kurie pagerbė konkurso dalyvius, jų mokytojus (taip pat komandą ruošusią mokytoją metodininkę Rimą Dargienę) padėkos raštais ir dovanomis. Gimnazija didžiuojasi prasminga gimnazistų veikla ir pasiekimais.

Gimnazijos informacija