Select Page

Naujienos

„Duok ranką, mielas drauge” – tai kasmetinis projektas, kurį organizuojame kartu su savo partneriais – Palangos „Baltijos” pagrindinės mokyklos klasėmis, kuriose mokosi neįgalieji mokiniai. Covid’inė situacija pakoregavo veiklas, tačiau jos vyko. Gruodžio 14 dieną – I-oji projekto dalis. Grupė Palangos senosios gimnazijos „Sportuojančių moksliukų” paruošė orientavimosi varžybų planus bei tai, kas buvo reikalinga varžyboms „Baltijos” pagrindinėje mokykloje. Visa tai buvo detaliai apgalvota, organizuota, nes varžybose turėjo dalyvauti per 30 neįgalių mokinukų, kurie turi net judėjimo sutrikimų. Gimnazistų  Danielės, Justės, Simono, Rapolo dėka viskas vyko sklandžiai ir labai sėkmingai. Jaunieji draugai rado ne tik visus punktus, bet ir dovanas – sportines aprangas bei staigmenas.

Gruodžio 21-22 dienomis vyko II-osios projekto dalis. Naktinio orientavimosi varžybos Palangos senojoje gimnazijoje. Jau po pamokų ,,Sportuojančių moksliukų” grupės dalyviai plušo ruošdamiesi renginiui. Paruošti net 23 punktai, uždaryti kai kurie praėjimai, paruošti varžybų srautų žemėlapiai, veiklos tuo metu nedalyvaujantiems. Pijus, Raminta, Danielė ir Simonas bei mokytoja Dalia Rakauskienė liko patenkinti puikiu, originaliu renginiu, aktyviu trečiokų dalyvavimu, draugiškumu ir galimybe saugiai pabūti kartu. Išsiskyrėme linkėdami gražiausios kloties ateinančiais olimpiniais metais.

Dalia Rakauskienė, kūno kultūros mokytoja