Select Page

Naujienos

Šių metų lapkričio 19 dieną Palangoje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Jos dėmesio sulaukė ir miesto švietimo įstaigos. Palangos senojoje gimnazijoje  vyko mokytojų ir IV klasių mokinių susitikimas su gerbiama ministre Jurgita Šiugždinienė. Direktorius pristatė gimnazijos viziją ir veiklos kryptis, o ministrė atsakė į gimnazistams ir mokytojams rūpimus klausimus. Mokiniai ministrės klausė apie ministerijos tikslus, švietimo sistemos pertvarkas, egzaminų pakeitimus, universitetų reikalavimus – apie tai, kas šiuo metu aktualu abiturientams. Po susitikimo ministrė J. Šiugždinienė pasirašė garbės svečių knygoje ir apžiūrėjo naujai renovuotą mokyklą, o gimnazistai, tarptautinio projekto Erasmus+  dalyviai, ministrei įteikė savo kūrybinių darbų leidinį ,,Akrostichai Palangai“.

Greta Valentinavičiūtė, IVC klasė