Select Page

Naujienos

Lapkričio 16-ąją minima tarptautinė Tolerancijos diena, kurią inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas. Gimnazistai taip pat minėjo šią dieną. Vieni  (IE klasė, III ir IV klasių gimnazistai, pasirinkę teatro dalyką)  išreiškė  savo asmeninį požiūrį į toleranciją ir įamžino tai foto darbuose, kurie plakatų formatu  išsiųsti į Vilnių. Kiti, tai yra  I klasių  atstovai, pavaduodojai Sandrai Žutautienei pasiūlius, kūrė  tolerantiškos Palangos vizualizaciją – iš anksto aptarę  tolerantiškos Palangos viziją, pasitelkę fantaziją,  įvairiomis  priemonėmis  atskleidė, kokią tolerantišką Palangą jie mato ateityje.  Lapkričio 16-oji  mūsų gimnazijoje kasmet švenčiama Tolerancijos ugdymo centro iniciatyva. Jo atstovė teatro mokytoja Rimtautė Radzevičienė, kalbėdama apie šios dienos prasmę ir aktualumą, akcentavo vokiečių rašytojo Eriko Marijos Remarko mintį: „Tolerancija yra abejonės dukra. Abejonė ir tolerancija būdingi tik kultūringam žmogui.“

Palangos senosios gimnazijos informacija