Select Page

Naujienos

Penktadienį, prieš atostogas, per penktą pamoką vyko linksmos I klasių gimnazistų krikštynos. Visi pirmokai su savo klasių vadovais Didžiojoje aktų salėje  žiūrėjo II-okų parengtą krikštynoms skirtą filmuką.  Stebėjo  II-okų parengtą įžanginį vaizdo klipą, I klasių mokinių sukurtus muzikinius vaizdo klipus  pagal dainas, kurias jie ištraukė burtų keliu, bei išgirdo  vertinimo žiuri komentarus. Po filmuko  pagal tradiciją pirmokai  buvo pakviesti  į vidinį mokyklos kiemelį  ir pasakė humoristinę priesaiką, kurią sukūrė antrokai. Pirmokai prisiekė gerbti ir užtikrinti gerą gyvenimą mokykloje antrokams, išgirdo patarimų, kaip išlaikyti taikią atmosferą tarp mokytojų ir mokinių ir prisiekė būti gerais gimnazistais. Ačiū II klasių gimnazistams!

Ilzė Galdikaitė ir Mila Skuodaitė, IC klasės mokinės