Select Page

Naujienos

Spalio 29 dieną vyko tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti. Šiais metais ji buvo organizuojama 19-ąjį kartą, tik pirmąkart vyko nuotoliniu būdu. Olimpiadą organizavo Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, rajono matematikos mokytojų metodinis būrelis, Švietimo centras bei Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, užduotis rengė Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Regionų plėtros instituto dėstytojai: profesorius Darius Šiaučiūnas ir docentė Karolina Kanišauskienė.

Jaunieji matematikai, atvykę iš Kretingos, Klaipėdos, Plungės, Skuodo rajonų bei Palangos miesto, susiskirstę po 4, komandinio darbo principu, dvi valandas sprendė uždavinius ir rungėsi dviejose amžiaus grupėse: 9–10 (gimnazijos I–II) klasių bei gimnazijos III–IV klasių komandų grupėse. Jau antri metai iš eilės olimpiados prizininkais tampa mūsų gimnazistai. Džiugu, kad šiais metais  I–II gimnazijos klasių mokinių grupėje iš 10 dalyvavusių komandų II vietą užėmė Palangos senosios gimnazijos mokiniai: Pijus Mickevičius, Aleksandra Mažuknaitė, Viltė Pudžmytė ir Matas Junčys.  III–IV klasių mokinių grupėje kartu su kitomis 8 komandomis rungėsi ir mūsų gimnazistai: Titas Neimontas:, Žygimantas Kruša, Danielius Sauseris ir Renaldas Narbutas. Jie užėmė V vietą.  Mokinius ruošė matematikos mokytojos metodininkės Audronė Domarkienė, Vijutė Mickuvienė, Asta Pantelejeva ir Aušra Ševeliova.

Sveikiname jaunuosius matematikus bei jų mokytojus!