Select Page

Naujienos

Spalio 28-ąją vyko Karjeros diena. Gimnazijoje lankėsi profesionalus karjeros konsultantas, žurnalo „Reitingai“  vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas. Jis II, III ir IV klasių mokiniams vedė paskaitas apie karjeros planavimą. II klasių gimnazistams svečias pasakojo apie tai, kokie yra karjeros pasirinkimo etapai, kokių profesijų atstovų reikės 2022-2027 metais. III klasių gimnazistai išgirdo, kokias klaidas daro mokiniai planuodami savo karjerą, kokios yra didžiausius atlyginimus garantuojančios profesijos. Abiturientams lektorius patarė, kaip išsirinkti kokybiškiausią aukštąją mokyklą, ir aptarė universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų pliusus ir minusus. Po paskaitų G. Sarafinas atsakė į gimnazistų klausimus. Paskaitose dalyvavę mokiniai teigia, kad jos įsiminė, nes lektorius perteikė informaciją patrauklia forma ir davė praktinių patarimų, kaip galima suderinti kelias norimas profesijas, kokių profesijų vengti, kaip pažinti save.